Magazin

Chcete na zeď vlastní fotku?

Pověste si vlastní dílo

12. 06. 2014
img

Malujete, kreslíte, věnujete se umění, nebo se vám prostě jen nějaké dílo líbí natolik, že byste ho chtěli mít doma? Nechte si udělat kvalitní reprodukci!

Nemáme teď na mysli reprodukce výhradně slavných děl, které vstoupily do historie (ačkoliv ani u těch se meze nekladou), ale reprodukci jakékoliv grafické předlohy, jaká se vám líbí. Ať už je to fotografie, kresba, malba nebo cokoliv jiného, na zdi jí to bude určitě slušet!

Jak reprodukce vypadá?

Reprodukce se tisknou na několik druhů desek, které zajistí dostatečnou pevnost a kvalitu obrazu. Nejobvyklejší jsou reprodukce jednodílné, jejichž rozměry si sami vyberete, ale vyrobit se samozřejmě dají i reprodukce složené z více dílů. Velmi zajímavým oživením je pak rám, který ručně domalováváme, což z každého obrazu dělá stylový originál, který na zdi zazáří.

Náš tip

Reprodukce patří k cenově velmi příjemným obrazům, které díky tomu představují oblíbenou variantu dekorací do domů i bytů. Navíc u nich můžete dát velký průchod fantazii a buď si sami vytvořit, nebo najít předlohu, která vám sedne do posledního detailu.

Výbornou volbou je také reprodukce jako dárek, který obdarovaného nadchne zejména v případě, že jste původní dílo vytvořili sami. Pokud váháte, co k nejbližší příležitosti nadělit například starším členům rodiny, tak jste právě našli ideální řešení!

Obraz jako dárek

Chcete potěšit originálním dárkem? Darujte poukaz na libovolný obraz z naší nabídky!

2014 © Dekorace-obrazy.cz