Máme pro vás připraveno 2 718 obrazůVybrali jsme pro vás pouze takové, které bychom si i my sami pověsili na zeď

Nabízíme pouze kvalitní výrobky.
Máme nejširší nabídku obrazů v ČR.
Nákup nad 3000 Kč = doprava zdarma.
Možnost osobního odběru v Chrudimi.

Obrazy na zeď do bytu

Chcete na zeď vlastní fotku?

Není problém! Zašlete nám svou oblíbenou fotografii nebo obrázek a my vám zhotovíme obraz ve formátu dle vašeho přání. Buďte originální a vyzdobte si domov po svém!

Pověste si vlastní dílo

Pověste si vlastní dílo

Malujete, kreslíte, věnujete se umění, nebo se vám prostě jen nějaké dílo líbí natolik, že byste ho chtěli mít doma?…

pokračovat ve čtení
Další články z magazínu

Obrazy do bytu i domu

V naší nabídce najdete více než 17 000 obrazů na stěnu, které se hodí do toho nejmenšího pokoje i do největšího domu. Vybrat si můžete kvalitní fotoobrazy, tisk na plátně, obrazy na skle i oblíbené ručně malované obrazy v mnoha formátech od různých rozměrů jednoho obrazu po vícedílné obrazy, které dodají interiéru na zajímavosti.

Více než 10 000 motivů

V nabídce motivů najdou ten správný i ti nejnáročnější zákazníci - máme jich připraveno více než 10 000 a stále přidáváme další. Na zeď si tak můžete pověsit reprodukce obrazů slavých mistrů, zajímavé abstraktní obrazy, moderní obrazy s motivy přírody, měst, slavných osobností a mnoha dalších, i ručně malované obrazy krajin, přírody, zátiší či abstrakce. Pokud hledáte zajímavý dárek nebo chcete do domu obraz, který nemá nikdo jiný, nechte si udělat kvalitní obraz z vlastní fotky a mějte krásné vzpomínky přímo na očích!

Vícedílné obrazy

Vícedílné obrazy patří mezi velmi oblíbené moderní obrazy, které jsou v interiérech stále častější. Čtyřdílné, pětidílné a větší obrazy jsou vhodné do velkých místností, jako jsou například obývací pokoje, jednodílné, dvoudílné a třídílné obrazy dobře vyniknou v chodbách a menších místnostech. Uspořádání i počet jednotlivých dílů je zcela na vás, a tak si v dostupném množství kombinací můžete vybrat přesně takový obraz, jaký dokonale sedne vašemu interiéru i vkusu.

Prodej obrazů za nízké ceny

Při nákupu jakéhokoliv obrazu či dekorace do domu se u nás vždy můžete spolehnout na špičkovou kvalitu za příznivou cenu. Za svými produkty si stojíme a zákazníkova spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Přesvědčte se o tom i vy!

Obraz jako dárek

Chcete potěšit originálním dárkem? Darujte poukaz na libovolný obraz z naší nabídky!

2014 © Dekorace-obrazy.cz