Magazin

Chcete na zeď vlastní fotku?

Hit jménem foto-obraz

12. 06. 2014
img

Foto-obrazy dnes patří k bezkonkurenčně nejoblíbenějším typům obrazů a jejich obliba stále stoupá. A není divu – pomocí nich si můžete doma v kvalitním provedení vystavit třeba svůj oblíbený klasický obraz, fascinující záběry krajiny, zajímavou abstrakci či vlastní fotografii, ke které se vážou hezké vzpomínky.

Jak se obrazy vyrábí?

Vybraný motiv se špičkovou technologií přenese na kvalitní malířské plátno a napne na „neviditelný“ blindrám, který zajišťuje pevnost, tvar a snadné pověšení obrazu. Rám je zcela překrytý plátnem tak, že není vidět, a motiv je díky tomu patrný i ze stran obrazu. Velkou předností foto-obrazů je také cena, která je příjemně nízká, a přitom bez jakékoliv újmy na kvalitě - ta je u tohoto typu obrazů opravdu vynikající.

Univerzálnost v každém ohledu

Velkou výhodou foto-obrazů je zejména jejich univerzálnostdají se vyrobit s nekonečným množstvím motivů, které nejsou omezeny výrobní technologií. Navíc lze pracovat s kompletní barevnou škálou a obraz dodat v takových rozměrech a tvarech, jaké vás jen napadnou. Jenom procházením existujících foto-obrazů byste strávili celé týdny, a to ani nemluvíme o možnosti si nechat vyrobit obraz vlastní, a postarat se tak o originální výzdobu přesně na míru.

Náš tip

Foto-obrazy jsou na našem e-shopu vaším nejoblíbenějším sortimentem. Abychom vám výběr usnadnili, seřadili jsme je tématicky do kategorií podle motivu a tvaru a připravili také vyhledávání podle barvy.

Pokud hledáte něco opravdu originálního, využijte možnosti výroby obrazu z vlastní fotografie. Tato varianta je skvělá i jako dárek pro partnera či partnerku, rodinu nebo přátele, kterým můžete věnovat vzpomínku na společné chvíle.

Obraz jako dárek

Chcete potěšit originálním dárkem? Darujte poukaz na libovolný obraz z naší nabídky!

2014 © Dekorace-obrazy.cz