Obrazy na plátně

Obrazy na plátně patří mezi velmi oblíbené a vyhledávané. Na výběr máte z mnoha zajímavých motivů a z několika variant provedení tak, abyste vždy našli přesně to pravé, co vašemu domovu dokonale sedne. Vyměňte prázdné stěny za zajímavý interiér i vy!

Poradí Jan Červinka

Po-Čt 8:00-16:30

Pá 8:00-15:00

Volejte 733 786 004 nebo pište.

Obrazy na plátně do každého interiéru

Obrazy na plátně představují velmi kvalitní variantu výzdoby domu či bytu. U nás si je můžete vybrat ve velkém množství motivů - velmi oblíbená je zejména příroda, města či feng šuej. Interiérům všeho druhu sluší také abstrakce, a pokud máte zájem o jedinečný kousek, doporučujeme vám ručně malované obrazy na plátně.

Vícedílné obrazy na plátně

Máte na zdi spoustu volného místa nebo chcete dodat místnosti na zajímavosti? Pak rozhodně zalistujte ve vícedílných obrazech, které jsou provedeny technikou tisku na plátně.

Tyto moderní obrazy mohou mít dva až pět velkých dílů nebo se skládají z mnoha menších obrázků, které si můžete na zdi libovolně rozmístit. I vícedílné obrazy na plátně máme na výběr ve velkém množství motivů a samozřejmostí je také výroba obrazu z vlastní fotografie.

Jak obraz na plátně pověsit?

Než začnete obraz na stěnu věšet, nejprve si dobře rozmyslete, kam přesně jej umístíte - vezměte v úvahu zejména velikost dostupného prostoru, hrany nábytku a také místo, z něhož se budete na obraz dívat. Obraz na stěnu je potřeba pověsit ve výši očí, což znamená při pohledu z pohovky o něco níž, než jste možná zvyklí. Vícedílné obrazy na plátně je pak třeba opravdu dobře rozměřit, aby vznikly pravidelné rozestupy mezi jednotlivými díly a následně jej pověsit jeden po druhém.

Nabízíme pouze kvalitní výrobky.
Máme nejširší nabídku obrazů v ČR.
Nákup nad 3000 Kč = doprava zdarma.
Možnost osobního odběru v Chrudimi.

Obraz jako dárek

Chcete potěšit originálním dárkem? Darujte poukaz na libovolný obraz z naší nabídky!

2014 © Dekorace-obrazy.cz