Magazin

Chcete na zeď vlastní fotku?

Reklamace a vrácení zboží

Reklamace

Zboží je dodáváno se zárukou 24 měsíců, přičemž záruční doba počíná běžet ode dne převzetí zboží. Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti sdělit vždy písemně a bez zbytečného odkladu (nejpozději do 3 pracovních dnů od převzetí zboží) na email info@dekorace-obrazy.cz.

Ve zprávě nám napište číslo objednávky, datum dodání zboží, název výrobku, reklamované množství, popis závady a návrh na vyřízení reklamace. Následně se vám ozve náš operátor s návrhem řešení.

Poštou nám reklamaci můžete zaslat na adresu Investnet, Palackého 55, Chrudim 537 01.

Poškození při přepravě

Pokud došlo k viditelnému poškození zásilky kurýrní službou, je nutné před kurýrem zboží rozbalit a zkontrolovat. Pokud zjistíte, že bylo zboží opravdu poškozeno, ihned sepište s kurýrem protokol o poškození zásilky. Pozdější reklamace o poškození při přepravě nejsou uznávány, proto je nutné sepsat tento protokol hned při převzetí.

O této skutečnosti nás vždy ihned informujte, a to buď telefonicky na čísle 733 786 004 nebo na e-mail info@dekorace-obrazy.cz

Vrácení zboží a odstoupení od smlouvy

Dekorace nabízené naší společností jsou vyráběny na míru podle specifikace zákazníka.

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.

Jak často zboží reklamujete?

Velmi nás těší, že k reklamacím a vracení zboží v našem obchodě dochází pouze velmi výjimečně. Jsme rádi, že jste s naším zbožím spokojeni, a uděláme vše pro to, abychom si vaši důvěru zasloužili i nadále.

  • Reklamace: na 1000 prodaných obrazů připadá 1 reklamace (například z důvodu vady tisku)
  • Vrácení zboží: na 1000 prodaných obrazů připadají 3 vrácené, nejčastějším důvodem je špatný výběr či nesouhlas ostatních členů rodiny.
  • Poškození zásilky kurýrní službou: zatím se nám nestalo, že by došlo k poškození obrazu a snažíme se být při balení maximálně pečliví, abychom tomu zamezili i v budoucnu.

Obraz jako dárek

Chcete potěšit originálním dárkem? Darujte poukaz na libovolný obraz z naší nabídky!

2014 © Dekorace-obrazy.cz