Magazin

Chcete na zeď vlastní fotku?

Akrylové malby oživí moderní i tradiční interiér

12. 06. 2014
img

Akrylové barvy jsou ve výtvarném světě v podstatě nováčky – malíři jich využívají teprve od poloviny minulého století. Oblibu si však díky svým příjemným vlastnostem velmi rychle našly nejen mezi malíři, ale také mezi zákazníky.

Od plátna po omítku

Barvy jsou vyrobeny na základě speciální pryskyřice, do které se následně přidávají požadované pigmenty. Zajímavostí je, že se akrylové barvy dají ředit vodou, ale jakmile zaschnou, stanou se voděodolnými. Použít se dají na mnoho druhů podkladů – na plátno, dřevo i papír. Některé typy akrylových barev se používají také ve stavebnictví.

Za málo peněz hodně muziky

Akrylové malby jsou ideálním řešením pro milovníky ručně malovaných obrazů, kteří hledají příjemné oživení svého domova za rozumnou cenu. Všechny naše akrylové malby jsou malovány skutečnými mistry štětce, skvěle vypadají a hodí se do jakéhokoliv interiéru.

Vybírat si můžete z velkého množství oblíbených motivů od tradičních květin a krajinek až po zajímavé abstrakce v příjemných barvách. Akrylové obrazy nabízíme v třídílném či pětidílném provedení již napnuté na blindrámu. Obraz k vám dorazí již připravený k pověšení, a tak se nemusíte starat o nic jiného, než o nalezení přesně toho správného místa, které mu bude nejlépe slušet.

Další zajímavé novinky

Obraz jako dárek

Chcete potěšit originálním dárkem? Darujte poukaz na libovolný obraz z naší nabídky!

2014 © Dekorace-obrazy.cz